Par mums

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mums, jūs esat īstajā vietā. Lasiet, lai uzzinātu, kā mums izdevās tik ātri attīstīt savu biznesu.

Facebook

Tiekšanās uz augšu nav piepildāma,nesatiekot īstos cilvēkus,kuri palīdzēs.

Google

Uz vietas stāvot veiksmes zvaigzne krīt tev nesasniedzamā vietā,tātad vajadzīga ir kustība.

LinkedIn

Tici pirms dari-tevī ir spēks,ko brīžiem pats nespēj novērtēt.Nav svarīgi.cik daudz vari izdarīt.

Mūsu stāsts

Mēs sākām 2008. Skatoties atpakaļ,redzam ,ka tas bija laiks,kad esam kāpuši virsotnēs,bet esam cīnījušies arī par to,lai nenokristu. Neatkarīgi no situācijas mēs esam bijuši tendēti virzīties uz priekšu.Šodiena iezīmējas ar to,ka ņemot vērā patreizējo situāciju,esam nolēmuši mēģināt ko jaunu,kas tikai vairos mūsu pieredzi un virzīs uz jaunākām virsotnēm.

Savukārt mūsu redzējumā, nepietiek ar ideju, nepieciešama iedvesma un spēja šo ideju nogādāt tālāk citiem, kuri, iespējams, būs iepriecināti ,ka esam savas dzīves ceļā sastapuši tieši viņus. Mums top arī reklāmas lapa, kur pieņemsim Jūsu sludinājumus, un varēsim piedāvāt atrast vienkāršāko veidu kā realizēt arī jūsu ieceres.

Turpinot lietot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. vairāk informācijas

Sīkdatņu iestatījumi šajā vietnē ir iestatīti uz "atļaut sīkfailus", lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi. Ja turpināsit lietot šo vietni, nemainot sīkfailu iestatījumus vai noklikšķināsit tālāk uz "Piekrist", jūs tam piekrītat.

Aizvērt